|   |

JÜRİ ÜYELERİMİZ

ITUVISION 2011 Final Gecesinde fakülte temsilcilerini değerlendirecek jürilerimiz belli olmaya başladı. Takip etmeye devam edin, her an yeni isimler eklenebilir...

İşte Jürilerimiz:

ASLI

Müzik hayatına Özel Ortadoğu Lisesi'nde okurken kurduğu "Phoenix" adlı grubuyla başlayan Aslı,  2000 yılında "Neresindeyim" adını taşıyan ilk albümünü çıkarttı. 2004 yılının ocak ayında "Su Gibi" adlı ikinci albümünü çıkaran Aslı,  Su Gibi , Kördüğüm  ve  Tüm Şehir Ağladı isimli şarkıları ile büyük ses getirdi. 2007 mart ayında "Söylediğim Şarkılarda Saklı" adlı 3.albümünü müzikseverlerin beğenisine sunan Aslı , 2010'da "Büyüdük" adlı 3 şarkıdan oluşan bir maxi single hazırladı. Bu albümle birlikte adının yanında soyadı olan Gökyokuş'u da kullanmaya karar veren Aslı Gökyokuş bu sene ITUVISION 2011 jüri koltuğunda!

AYDİLGE

Genç yaşına, müzik alanında üç albüm ve bir single, edebiyat alanında üç kitap, üniversite birinciliği, Radyo-TV- Sinema yüksek lisansı, iletişim uzmanlığı, editörlük, onlarca konser ve çevre projeleri sığdıran; takıntı şarkısı ile takıntı yapan; geçtiğimiz ay raflarda yerini alan Kilit albümüyle de sahnedeki kilitleri eritmeye devam een AYDİLGE bu sene ITUVISION 2011 jüri koltuğunda!

CEYHUN YILMAZ

Onun için fazla söze gerek yok! Yıllardır Best FM’de kendi programını sunan Ceyhun Yılmaz radyoculuğun yanında, yaptığı TV programları, talk showlar ve sergilediği başarılı oyunculuk performanslarının yanı sıra şair yönüyle de dikkat çeken Ceyhun Yılmaz bu sene ITUVISION 2011 jüri koltuğunda!

REYHAN KARACA

O bir İTÜlü! İlkokulu bitirdikten sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı sınavlarındaki başarısından sonra Çalgı Eğitim Bölümünde eğitimine devam eden Reyhan Karaca, orta, lise ve üniversite eğitiminin tamamını İTÜ de aldı ve İTÜ Sosyal Bilimler Müzik Bölümü'nde master yaparak eğitimini tamamladı. Mezun olduktan sonra İTÜ’de kabak kemâne dersleri vererek öğrencilerini yetiştirdi. 1991 yılında Can, İzel ve Reyhan üçlüsü olarak  Eurovision’da ülkemizi başarılı bir şekilde temsil ettiler. 1993 yılında ilk albüm çalışması "Başlangıç" müzik haytımıza girdi ve 1997 yılında “Sevdik Sevdalandık” ile büyük bir başarı yakalayarak hayatımızdan silinmeyen bir isim haline geldi. Bu güne kadar 5 albüm ile 2 single çıkaran ve 2010 yılında  “Yeniden” adlı  single çalışmasını yayınlayan Reyhan Karaca bu sene ITUVISION 2011 jüri koltuğunda!

  • FİNAL GECESİNE DOĞRU!

  • FİNALİSTİNE OY VER!